Dzień Dziecka 2015

Dzięki staraniom dużego grona osób chętnych i zaangażowanych, wspólnie przeprowadziliśmy imprezę w dniu 6 czerwca 2015 roku dla Naszych dzieci i młodzieży (Dzień Dziecka w Pogorzelicach).

Z tego miejsca serdecznie dziękujemy Wszystkim gościom – przede wszystkim dzieciom, za to, że chciały uczestniczyć w tym wydarzeniu. Dzięki Wam nasze działania nabierają sensu. Z tego miejsca chcemy zachęcić Was wszystkich – dzieci, młodzież, dorosłych i starszych – do tego, aby działać wspólnie, gdyż tylko tak możemy coś wspólnie zrobić. Może to dziwnie zabrzmi – ale tylko RAZEM (!!!) możemy coś wspólnie zrobić dla naszej wsi. Chciejmy podzielić się naszymi pomysłami, ale przede wszystkim, wsparciem, pomocą i wspólnym działaniem, żeby mieszkając w Pogorzelicach, moglibyśmy powiedzieć TO JEST NASZE MIEJSCE i TUTAJ CZUJEMY SIĘ DOBRZE. Wiemy, że w dniu codziennym spotykają nas różne złe i przykre chwile, często obrażamy się na siebie, mamy chwile zwątpienia, ale nie poddawajmy się i pozostawmy w historii Naszej Wsi dobre wspomnienie po sobie.

Z tego miejsca chcemy jako sołtys i członkowie rady sołeckiej również podziękować WSZYSTKIM OSOBOM i INSTYTUCJOM, które przyczyniły się do przeprowadzenia tak udanego Dnia Dziecka (kolejność jest przypadkowa i nie świadczy o niczym):
1. Po pierwsze POGODZIE
2. Pani Ewie Szodzie
3. Panu Krzysztofowi Sowińskiemu
4. Panu Edwardowi Skurewiczowi
5. Panu Danielowi Sobczakowi
6. Panu Dariuszowi Rapalskiemu
7. Państwu Beacie i Jakubowi Murzynowskim
8. Panu Piotrowi Kalinowskiemu
9. Pani Joli Halastrze
10. Panu Antoniemu Jasutowiczowi
11. Panu Marcinowi Jabłońskiemu
12. Pani Justynie Jezierskiej
13. Panu Pawłowi Grzesikowi
14. Pani Halinie Grzesik
15. Panu Jarkowi Bednarkowi
16. Panu Wieśkowi Grzesikowi
17. Państwu Anecie i Piotrowi Wójcikom
18. Panu Łukaszowi Rudzkiemu
19. Państwu Ani i Andrzejowi Lubińskim
20. Pani Małgosi Soszler
21. Panu Jerzemu Zakolskiemu
22. Panu Adamowi Wrześniewskiemu
23. Panu Krzysiowi Wrześniewskiemu
24. Pani Ani Fietkiewicz
25. Pani Hani Mancewicz
26. Pani Wandzie Sikorskiej
27. Pani Elżbiecie Sobczak
28. Panu Piotrowi Gontarkowi
29. Pani Oli Sobczak
30. Panu Beniaminowi Wrześniewskiemu
31. Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Nowej Wsi Lęborskiej
32. Gminnej Instytucji Kultury i Bibliotece w Łęczycach
33. PKP Intercity S.A. Zakład Północny w Gdyni
… i oczywiście wielu, wielu innym osobom nam życzliwym i pomocnym.

Fotorelacja i krótki filmik – dostępne na naszym frontpage’u Facebook.

Możesz również polubić…